Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Žiemos atostogų džiaugsmai...

     Ko kasmet prasidėjus žiemai laukia vaikai? Be abejo, sniego ir – atostogų! Šiemetinės atostogos neleido ne vienam nuobodžiauti, nes buvo ir tikro sniego, ir tikrų stebuklų.
     Kaip tradicija – didesnė dalis vaikų praleido atostogas Lenkijoje, šeimose, kurių tikrais nariais tapo. Kaip ir kasmet trys vaikai: Juzef Stančik, Viktorija Dudarevič ir Elvyra Zapolskaja – pagal fondo „Širdis vaikams“ („Serce dzieciom“) kvietimą, nuvyko į Gdanską. Dar 12 vaikų pakvietė į savo šeimas mūsų draugai iš Mažencicų miesto (Lenkija). O Oleg Žolnerčik nuskrido net į Romą. Berniuką pakvietė brolis ir sesuo, kuriuos 2008 metais įvaikino italų šeima.
     Namo vaikai sugrįžo ne tik gerai pailsėję ir daug pamatę, bet ir su gausybe dovanų sau ir savo draugams.
Tiems vaikams, kurie neturėjo galimybės pasidžiaugti šeimos šiluma ir ramybe, mes pasistengėme organizuoti laisvalaikį taip, kad jie ilgam prisimintų šiemetines šventes. Buvo ir Kūčių vakarienė, ir tikros Kalėdos su dovanomis po eglute, ir Naujametiniai fejerverkai.
     Švenčių laikotarpis jau baigėsi, kaip ir žiemos atostogos, vaikai kibo į mokslus. Bet turbūt ne vienas jau dabar paslapčia svajoja apie pavasario ir vasaros atostogas – juk atostogauti taip smagu!

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt