Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

VASAROS PRISIMINIMAI LYDI Į RUDENĮ ...
     Kaip ir kiekvienais metais, šių metų vasarą Šalčininkų bendruomeninių vaikų globos namų ir globėjų globojami vaikai praleido linksmai ir labai turiningai.
     Vasara prasidėjo labai aktyviai, smagiai ir džiaugsmingai. Birželio 01 d. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga buvo organizuota Sporto šventė pagal projektą „Fizinio ir psichinio sveikatinimo programa vaikams ir jaunuoliams „Atostogos kitaip“. Pramogų, apdovanojimų bei vaišių buvo apstu.
     To paties projekto dėka Liepos 12- 16 d. Šalčininkų r. šeimos ir vaiko gerovės centre buvo organizuota Kūrybinė dienos stovykla. Stovykloje dalyvavo ne tik bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvenantys vaikai,  bet ir Šalčininkų rajono šeimose globojami (rūpinami) vaikai.
    Vaikai su darbuotojais ir toliau ieško bei atranda vis naujų kelionių maršrutų. Taip birželio 5 dieną vaikai  apsilankė Jašiūnų Balinskio dvaro rūmuose, XIX a. pastatytame Vilkiškių dvare, Merkinės kaime esančioje “Paulavos respublikoje”, Turgelių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Ši ekskursija buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga, nes suteikė galimybę iš arti  susipažinti su dar nepažintu savo gimtuoju kraštu.
    Liepos 17 – 23 dienomis Dievo gailestingumo bendruomenė organizavo vasaros istorinę – katalikišką stovyklą Trakų apylinkėse, kurioje dalyvavo 8 mūsų globojami vaikai. Grupiniai užsiėmimai, individualūs pokalbiai su kunigu, psichologės užsiėmima, diskusijos, piešimas, lipdymas, aerobiniai pratimai, heteroterapija, plaukimas laivu ir maudymasis, susikaupimas bažnyčioje, trumpos paskaitėlės - tai tik dalis stovykloje įgyvendintų veiklų!
    Jau tradicija tapęs dalyvavimas sveikatinimo projekte, finansuojamame Šalčininkų rajono savivaldybės, suteikė galimybę 7 vaikams nuvykti į stovyklą „Verubė“ ant Skaisčio ežero kranto. Stovykloje buvo gausu aktyvaus poilsio, edukacinių žaidimų, susipažinimo su etnine Lietuvos kultūra ir mitologija, gamta ir ekologija.
    O vainikavo vasarą stovykla prie jūros rugpjūčio 22 – 26 dienomis pagal jau minėtą „Fizinio ir psichinio sveikatinimo programa vaikams ir jaunuoliams „Atostogos kitaip“ projektą. Vaikai maudėsi, statė smėlio pilis, deginosi saulėje ir visi vienbalsiai nusprendė, kad laikas prie jūros bėga daug greičiau...
    Vasara sudie! Sveikas ruduo!     
     Ir vėl mokykla, pamokų ruoša, kasdieniai rūpesčiai...
    Tačiau dar dažnai vaikų nuotaikas sušildo ir pralinksmina nepakartojamos vasaros prisiminimai...
    
z3_1.jpg

z5_1.jpg

z4_1_1.jpg

z2_1_1.jpg

z1_1.jpg

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt