Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Vasarą pradedame minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną
  Gegužės 25 dieną „Plytinės“ kartodrome Vilniuje surengtas penktasis paeiliui signataro Egidijaus Bičkausko kartingo turnyras, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai, kuriame varžėsi į finalą patekę šalies 36 vaikų globos namų auklėtiniai.
  Mūsų globos namų auklėtiniai nebe pirmus metus dalyvauja turnyre. Šiemet  globos namus atstovavo auklėtinis Robertas Krivič kartu su palaikymo komanda. Lijęs lietus nesutrukdė šauniai sudalyvauti Robertui ir puikiai praleisti laiką palaikymo komandai. Vaikams netruko įvairių pramogų,  kareiviškos košės, koncertinės programos. Vaikai grįžo puikiai nusiteikę ir su dideliu azartu kitais metais grįžti su  pirma vieta.
P1010625_1.JPG P1010686_1.JPG
P1010727_1.JPG P1010695.JPG
P1010734_1.JPG P1010653_1.JPG
   Druskininkų vandens parkas jau kelintus metus iš eilės Vaikų gynimo dienos proga dovanojo galimybę vaikų globos namų ir socializacijos centrų auklėtiniams nemokamai mėgautis vandens parko teikiamais malonumais. Mūsų vaikai su didžiausiu malonumu priėmė žinią apie galimybę gegužės 30 d. nuvykti į vandens parką. Sekančią dieną vaikų laukė vaišių stalas ir galimybė saldžiai paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną vaikų globos namuose. Birželio 2 d. kartu su socialiniais darbuotojais visi auklėtiniai draugiškai nuėjo į miesto parke organizuotą šventę skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Pavaduotoja soc. reikalams Meilutė Lukjanovienė

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt