Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Vaikų pažintis su teatru
     Š. m. rugsėjo 21 dieną Šeimos ir vaiko gerovės centro vaikus aplankė Virginija Kuklytė, kuri prieš 15 metų pabaigė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnaziją. Po to studijavo vaidybą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, bei stažavosi užsienyje: Japonijoje, JAV, Sakartvele, Austrijoje bei Norvegijoje. Pastaruosius 8 metus aktyviai užsiima edukacine veikla ir organizuoja teatro stovyklas vaikams, už kurias yra pelniusi diplomą iš LR Kultūros ministerijos, kaip geriausio metų projekto jaunimui.
     Šalčininkų šeimos ir vaiko gerovės centre aktorė inicijavo vaikų pažintį su teatru. Kultūros tarybos dėka V. Kuklytė susistemino savo turimas žinias ir sukūrė teatrinį metodą, kuris yra pritaikytas daugiakalbiams regionams. Mūsų centro vaikai kartu su aktore mokėsi teatrinių žaidimų, porose atliko vaidybos užduotis, mokėsi improvizacijų, o aktorius Šarūnas Gedvilas praskaidrino visiems nuotaiką su žaismingomis mankštomis ir klounados pasakojimais. Vaikai aktyviai įsitraukė į menines veiklas ir dalinosi savo pomėgiais.
     Draugystę su aktoriais planuojame tęsti ir naujame spektaklyje apie jausmus "Saldainių lietus", bei kitų metų teatro stovyklose. Dėkojame jiems už kartu praleistą laiką.

vir2_1.jpg

vir1_1.jpg

vir3_1.jpg

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt