Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Vaikų globos namuose…
Rūpinkitės, kad Jūsų gyvenimas visada turėtų prasmę.
                                                              J.M. Bochenski
     Š. m. sausio 17 ir 18 dienomis mus tradiciškai aplankyti buvo atvykę Lenkų studentų klubo jaunimas, kuris pristatė vaikams savo kūrybos spektaklį, Paramos ir labdaros fundacijos „Lenkų kultūros namai Vilniuje“ organizatorė Božena Miežonis, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos muzikinės grupės ,,Ad astra“ merginos vadovaujant žinoma dainininkė Katažina Nemycko ir neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Alina Maštaler.
     Svečiai atsivežė savo paruoštą programą, kuri labai sudomino vaikus. Studentų grupė parodė mums savo pasirodymą, kuriame dalyvavome ir mes, o gerbiamoji Katarina su merginomis giedojo Kalėdines giesmes ir dovanojo mums puikią nuotaiką.
     Jaunimas aplankė mūsų šeimynas, pasidžiaugė gražėjančiais ir turtėjančiais namais, susipažino su vaikais ir pasidalino telefonų numeriais.
     Mums visiems džiugu, jog jie atvyko su puikia nuotaika, kupina noro mus aplankyti ir padovanoti savo džiaugsmą, šilumą, dainas. Svečiai atvežė gerų palinkėjimų ir dovanų: saldumynų, vaisių, žaislų, parėmė mus finansiškai iš surinktų bendruomenės pinigėlių.
     Kiekvienas auklėtinis gavo dovanu angeliuką sargą, kad jis visą amželį juos lydėtų ir saugotų!
     Nuoširdus Jums ačiū ir niekada nepavarkite darydami gerus darbus...

HPIM2194_1.JPG  HPIM2261_1.JPG
HPIM2222_1.JPG  HPIM2267_1.JPG
 Oksana Obločinska


« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt