Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Spektaklis „Saldainių lietus“
     Spalio 29d. mūsų auklėtiniai turėjo unikalią galimybę sudalyvauti teatro premjeroje kaip kviestiniai svečiai ir patys pirmieji pamatyti naują spektaklį "Saldainių lietus".
     Iliuzijų spektaklis apie vaikų emocijas buvo kuriamas bendradarbiaujant su vaikų psichologe - psichoterapeute Aušra Kuriene, kuri teigia: "Neignoruokite savo ir artimųjų jausmų, nenuvertinkite jų ir nenumokite ranka: tai, kaip mes jaučiamės, yra svarbu."

     Kūrybinė komanda gilinosi į vaikų emocijas ir spektakliu siekia jauniesiems žiūrovams padėti jas atpažinti ir vardinti. Už vaikų emocinę būseną, kokia ji bebūtų, net ir per krizę atsakingi suaugusieji, todėl spektaklyje taikomi apgalvoti nusiraminimo metodai. O magijos triukus, kurie ypatingai sužavėjo jaunuosius žiūrovus, spektaklyje režisavo Pasaulio Gineso rekordininkas, iliuzionistas Rokas Bernatonis.

    Režisierė Virginija Kuklytė ir aktorių komanda sukūrė šviesų, muzikalų spektaklį apie stebuklus kurie įvyksta žaidžiant. Po spektaklio vaikai entuziastingai lipo į sceną, kur triukais dalinosi su spektaklio aktoriais. Šarūnas Gedvilas atskleidė naujų spektaklyje dar nematytų magijos triukų paslapčių.
 
     Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė, todėl spektaklį aplankėme nemokamai. O kiekvienas vaikas dar gavo "Kvapų namų" kvepiančių dovanėlių.
     Vaikai patyrė begalinį džiaugsmą, jautiesi linksmi ir laimingi...
     Dėkojame Virginijai už pakvietimą, rūpesti ir draugystę!

sp1_1.jpg

sp2_1.jpg

sp3_1.jpg

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt