Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto narių vizitas
     Spalio 1 d., Šalčininkų vaikų globos namuose lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto nariai. Vizito tikslas – susipažinti su Vaikų globos namų funkcionavimo ypatybėmis.
     Į Vaikų globos namus atvyko Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Tadeuš Romanovskij ir komiteto narės Natalija Gudač, Teresa Butrimovič, Dalia Jankelaitienė, kuriuos lydėjo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič.
     Vizito metu Tarybos nariai apžiūrėjo Vaikų globos namų patalpas, direktorė Oksana Obločinska parodė svečiams gyvenamuosius ir ugdymo kambarius, virtuvėles, svečiai domėjosi vaikų gyvenimo sąlygomis, maitinimu, laisvalaikiu, pomėgiais, taip pat studijuojančių Vilniuje ir Dieveniškėse vaikų pasiekimais ir sunkumais, siūlė visokeriopą pagalbą, bendravo su vaikais. Tarybos narys Tadeuš Romanovskij inicijavo šį susitikimą siekdamas supažindinti Tarybos nares su esama globos namų situacija.
Inesa Suchocka
P1012742_1.JPG P1012743_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt