Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Ščecinas (Szczecin)
„Kelionės yra priešnuodžiai prietarams, aklam prisirišimui ir siauram mąstymui.“ Markas Tvenas.
    Bėgant paskutiniam šios vasaros mėnesiui turėjome puikią progą išvykti į Lenkijos miestą – Ščeciną. Šiame nuostabiame mieste lankėmės rugpjūčio 16 – 23 dienomis. Kelionę mums organizavo pastorius Mariusz Wencławek.
    Ščecinas yra apibūdinamas kaip vienas iš svarbiausių Lenkijos uostamiesčių įsikūręs prie Oderio upės žiočių. Teigiama, kad miestas  suprojektuotas Paryžiaus pavyzdžiu, kadangi gatvės išdėstytos spinduliu. Pamatėme Šv. Jokūbo arkikatedrą baziliką, Ščecino filharmonijos pastatą, iš 22 aukšto dangoraižio PAZIM galėjome apžvelgti Ščeciną, aplankėme ir daugiau lankomų vietų.
    Taip pat turėjome galimybę aplankyti ir Vokietijos sostinę – Berlyną. Kelionę pradėjome nuo Aleksandro aikštės. Aplankėme tokias vietas kaip Brandenburgo vartai,  Potsdamo aikštė, kurioje yra Berlyno sienos griuvėsiai, pamatėme memorialą skirta nužudytiems Europos žydams Berlyne, susipažinome su tokia transporto priemone kaip metro.
    Vaikai turėjo galimybę vieną dieną praleisti savanoriškose šeimose. Ta diena buvo irgi pilna staigmenų, gerų nuotaikų ir dovanų.
    Esame dėkingi visiems rėmėjams bei šioje kelionėje sutiktiems žmonėms, už jų nuoširdumą ir geraširdiškumą.  
szczecin_1.JPG szcze_1.JPG
szcz_1.JPG szczeci_1.JPG
szczec_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt