Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Remontas ir licencija – naujas puslapis Šalčininkų vaikų globos namų istorijoje

    Kiekvienas remontas įkvepia naują gyvenimą. Šalčininkų vaikų globos namų atveju  jis buvo labai laukiamas.
    Be to, jo dėka, įstaigoje pagerėjo gyvenimo sąlygos ir gauta socialinių paslaugų teikimo licencija. Suremontuoti du įstaigos aukštai pradeda naują Vaikų globos namų istorijos etapą ir labiausiai džiugina tuos, kurie čia gyvena ir dirba.
3333_1.jpg 22.jpg
    Atnaujinto Vaikų globos namų bloko atidarymo iškilmėse š. m. sausio 23 d. dalyvavo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Lenkijos Respublikos Ambasados Vilniuje Konsulinio skyriaus II sekretorius Lukaš Kazmerčak, Šalčininkų parapijos klebonas Vaclav Volodkovič, Centrinės projektų valdymo agentūros projektų vadovė Auksė Šuliauskaitė, UAB „Šalčininkų statyba“ direktorius Andžej Sokolovič, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, seniūnai ir kiti svečiai.

    Susirinkusius pasveikino Vaikų globos namų direktorė Oksana Obločinska, pabrėžusi patalpų remonto svarbą, ji taip pat išreiškė nuoširdžią padėką visiems prisidėjusiems prie šios investicijos realizavimo.

-     Dėkoju Savivaldybei ir rajono merui Zdzislavui Palevičiui už projekto koordinavimą kaip pradinėje, paraiškos teikimo, taip ir investicijos realizavimo stadijoje. Šiandien turime gražiai suremontuotas ir įrengtas patalpas dviejuose iš trijų pastato aukštų. Bendras suremontuotų patalpų plotas sudaro 1047 kv.m. Remonto darbų metu buvo suremontuotas ir apšiltintas pastato stogas, pakeisti langai, apšvietimo ir šildymo sistemos. Be to, praturtinome savo materialinę bazę naujais baldais, vaizdo, garso ir kompiuterine technika. Šiandien naujuose kambariuose gyvena 16 vaikų, visi 36 mūsų aiklėtiniai su didžiuliu džiaugsmu naudojasi nauja virtuve, o taip pat sporto ir renginių salėmis, - pasakė direktorė Oksana Obločinska.
    Simbolinę pastato perdavimo naudojimui juostą perkirpo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Vaikų globos namų direktorė Oksana Obločinska ir UAB „Šalčininkų statyba“, atlikusios remontą, direktorius Andžej Sokolovič.
-     Daugelio žmonių bendros pastangos padėjo mums ir pateikti projekto paraišką ir jį realizuoti. Šiandien esame svarbaus įvykio ir gerai atlikto darbo liudininkais. Visų pirma, tai dovana mūsų vaikams, kuriems šį įstaiga yra jų namai. Norėčiau pabrėžti, kad nesustosime ties šiuo remontu, nes į kiekvieną užduotį žiūrime kompleksiškai. Todėl dėsime visas pastangas siekdami renovuoti visą pastatą. O šiandien linkiu visiems čia esantiems sėkmingo naudojimosi naujomis patalpomis, - pasakė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.
     Mielas šventės akcentas – Vaikų globos namų auklėtinių koncertas, parengtas vadovaujant Tatjanai Kukis. Vaikų ir jaunimo pasirodymai buvo apdovanoti gausiais publikos aplodismentais. Vėliau visi kartu bendravo prie arbatos puodelio, skanaudami didžiulį tortą ir naminius kepinius, paruoštus Namų šeimininkų.
4.jpg 44.jpg
3.jpg 333.jpg
33.jpg 444.jpg
111.jpg 2.jpg
Irena Kolosovska

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt