Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas
    Šių metų, rugsėjo mėnesį, Šalčininkų rajono Šeimos ir vaikos gerovės centre prasidėjo mokymai, skirti soc. darbuotojų, soc. darbuotojų padėjėjų ir soc. pedagogų psichikos sveikatos stiprinimui. Mokymai vyks iki š.m. gruodžio 29 d. Bendra programos trukmė – 40 valandų, iš kurių 20 val. praktiniai ir 20 val. teoriniai užsiėmimai. Mokymuose dalyvauja 23 darbuotojai.
    Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įstaigų darbuotojams tikslas – ugdyti vadovų ir darbuotojų kompetencijas, reikalingas mažinti neigiamą psichosocialinių rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai, gerinti psichosocialinę aplinką darbovietėje ir stiprinti darbuotojų kompetencijų didinimą darbo organizavimo ir psichikos sveikatos srityse.
    Veiklą įgyvendina komanda, sudaryta iš dviejų kvalifikuotų specialistų – profesinės sveikatos specialisto ir psichologo.
    Užsiėmimus sudaro 8 moduliai, kurių metu perteikiamos žinios ir formuojami praktiniai įgūdžiai šiomis temomis: įtampa darbe ir jos įveika, psichosocialiniai darbo aplinkos veiksniai, darbingumas ir jam įtakos turintys veiksniai, rizikos atpažinimas, prevencija ir intervencija, papildomai pasirenkama įmonei aktuali tema. Visi anksčiau išvardinti įgūdžiai bei kompetencijos yra be galo svarbūs mūsų organizacijos darbuotojams, socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams, socialiniam peagogui, norint ir toliau aktyviai bei atsakingai atlikti savo darbą.
    Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonės darbuotojams veiklą vykdo Šalčininkų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su UAB „Projektų įgyvendinimo grupe“.
mok1__1__1.JPG

mok1__2__1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt