Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

„Protų kova“
     Spalio 26  dieną Vaikų globos namuose vyko  renginys -  "Protų kovą", kurio metu susirinko visa Vaikų globos namų bendruomenė: visi auklėtiniai bei vaikų globos namų darbuotojai.
     "Protų kova" – tai komandinis žaidimas. "Protų mūšio" tikslas – gilinti žinias apie geografiją, istoriją,  gamtą, matematiką, suteikiant teigiamų emocijų, formuojant draugiškumą ir garbingo rungtyniavimo įgūdžius. Be to, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas.
     Renginyje dalyvavo 2 komandos, susidedančios iš 4 dalyvių: komanda A -  ,,Mes tokie“ ir  komanda B - ,,Pirmyn“. Visų dalyvių uždirbtus taškus skaičiavo vertinimo komisija, kurią sudarė 3 komisijos  nariai.
     Kova  vyko 2 etapais su muzikine pertrauka pailsėti ir pasivaišinti. Kiekviename etape dalyviai turėjo atsakyti į renginio vedėjo pateiktus klausimus. Klausimai buvo paruošti taip, kad komandos dalyviams teko ne tik prisiminti liaudies priežodžius, literatūrą,  matematiką, bet ir pamąstyti logiškai.
     Visi šio renginio dalyviai, ne tik nugalėtojai, buvo apdovanoti atminimo dovanomis, o papildomą prizą dar gavo ir aktyviausias komandų dalyvis – Andžej Milevskij. Vaikai labai džiaugėsi, kad galėjo susirungti tokioje netradicinėje kovoje ir pasitikrinti savo žinias.

ko2_1.JPG ko1_1.JPG ko4_1.JPG

ko3_1.JPG P1013064_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt