Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Prevencinis susitikimas
      Pavasario atostogas leidžiame ne tik ilsėdamiesi bet ir naudingai. Balandžio 23 d. mus aplankė Dingusių žmonių šeimų paramos centro projektų vadovė Rugilė Butkevičiūtė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Elena Zinevičienė.
      Susitikime buvo kalbama apie socialinių tinklų naudojimą tarp jaunimo, internetinius žaidimus, įsitraukimą ir pavojus... Vaikai domėjosi kaip save apsaugoti nuo potencialių pavojų, seksualinių išnaudojimų. Dingusių vaikų problema yra aktuali. Didžiąją dalį dingusiųjų sudaro iš namų aplinkos pabėgę vaikai ir bėga jie ne po vieną kartą. Dažniausiai tai paaugliai nuo 14 iki 17 metų amžiaus bei vaikai nuo 10 iki 14 metų amžiaus nepilnamečiai ir patenka į rizikos grupę nes gali nukentėti nuo nusikalstamų veikų ar būti įtraukti į jas. Iš namų bėgantys vaikai mūsų visuomenėje lieka nematomi ir negirdimi, dažnai vertinami kaip „maištaujantys“, „nepaklusnūs“, „keliantys problemų“. Tačiau iš tiesų jie dažniausiai bėga nuo tam tikrų problemų, patyčių, nepriežiūros, konfliktų, smurto.
       Prevencinis susitikimas buvo labai naudingas vaikams. Projektų vadovė  R. Butkevičiūtė labai sudomino vaikus, pritraukė jų dėmesį savo įdomių pasakojimų, praktinėmis užduotimis…

zz_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt