Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Menininkė Sigutė Ach!
     Š. m. lapkričio pabaigoje Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namuose lankėsi menininkė Sigutė Ach! Ją pasitiko dėmesys ir būrys globos namų auklėtinių, kurie užsiiminėja rankdarbiais. Sigutė Ach – dailininkė ir pasakų vaikams rašytoja, viena žymiausių vaikų knygų iliustruotojų Lietuvoje, pati parašiusi paveikslėlių knygas vaikams: „Ambrozijus, Purkius ir angelas“, „Ambrozijus pradeda pirmas“.
     Jos kūrybos pasaulis – niekad nesibaigianti vaikystė. Už tokią žaismingą kūrybą ši dailininkė Lietuvoje mylima jau daugiau kaip dešimtmetį. Piešti miniatiūras, atvirukus, iliustracijas vaikų knygoms ir rašyti tekstus Sigutė Ach pradėjo 1995 metais.
     Dailininkė atvežė vaikams daugelį rankdarbių priemonių ir iš karto pradėjo rodyti ir mokyti auklėtinius atvirukų gamybos meno. Buvo parodyti ir jos kūrybos atvirukai. Kadangi pas mus tradiciškai vyksta Kalėdinių atvirukų gamybos konkursas,  mūsų vaikams ir darbuotojams šis susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas. Stebėjome kaip kelių minučių bėgyje atsiranda nuostabios atvirutės, padarytos iš spalvoto popieriaus, pieštos guašo, kreidelių... Buvo labai smagu!

SDC10236_1.JPG


SDC10231_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt