Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Lėlių teatro spektaklis „Raudonkepuraitė“
   Vaikų globos namų auklėtinius ir darbuotojus aplankė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Tarybos narys Tadeuš Romanovski ir Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič.
   Vizito tikslas buvo projekto ,,Mišrių socialinių paslaugų įstaigos įkūrimas Šalčininkų rajone“ statybos darbų eigos apžiūra, pasiekimų ir problemų aptarimas. Šiai dienai auklėtiniai paruošė svečiams pasakos „Raudonkepuraitė“ lėlių teatro premjerą. Pasaka buvo pristatyta naujoje improvizacijoje, t.y. nešanti žiūrovams sveikos gyvensenos ugdymą. Lėlės kalbėjo apie sveiką mitybą, vitaminus, sportą. Pasakos pabaigoje visi žiūrovai buvo pavaišinti obuoliais, kriaušėmis, vynuogėmis, bananais, apelsinais.
    Susitikimo metu buvo kalbėta apie specialistų pagalbą vaikų globos namų auklėtiniams, gyvenimo sąlygų pagerinimo, vaikų elgesio problemas ir kt.
   Meras Zdzislav Palevič pasveikino visus, sakydamas, kad teatro aktoriai ir soc. darbuotojai paruošė labai gražų ir tikslingą lėlių teatro spektaklį, palinkėjo visiems geros vasaros, prasmingų darbų ir poilsio. 
P1010588_1.JPG P1010601_1.JPG

P1010606_1.JPG P1010618_1.JPG

P1010556_1.JPG P1010598_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt