Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Lankėmės Lietuvos Kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre

Šių metų spalio 18 dieną Šeimos ir vaiko gerovės centro auklėtiniai kartu su socialiniai darbuotojais, mūsų draugų kvietimu, apsilankė Lietuvos Kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre!
nem1_1.JPG  nem2_1.JPG

Išvyka buvo kupina įspūdžių ir naujovių. Centre mus pasitiko Vyr. Seržantas. Gintaras Masiulis, kuris visą pusdienį praleido kartu. Vaikams buvo pristatyti dokumentiniai filmai apie kariškių gyvenimą, Tarptautines misijas bei pačios kariuomenės struktūrą. Auklėtiniams buvo be galo įdomu sužinoti apie patį kovinio rengimo centrą ir kaip ten yra paruošiami būsimi kariai. Vaikai sužinojo, ką turi turėti kiekvienas karys, kuriam reikia vykti atlikti labai atsakingas užduotis. Patyrė ant savęs, kas yra pilna kario ekipuotė ir iš ko ji susideda. Vaikams buvo paruoštos labai įdomios pratybos, kurių metu jie pasimokė, kaip reikia pasiruošti atsakingam žygiui, kaip uždegti ugnį be degtukų, kaip pastatyti palapinę ir paruošti save ekstremalioms salygoms. Po visų užduočių bei prezentacijų visi draugiškai kepė dešreles lauke ir dalindavosi įspūdžiais. Įdomų pusdienį užbaigė Vyr. Seržantas, įteikęs vaikams sertifikatus bei mielas dovanėles.
nem3_2.JPG  nem4_1.JPG
nem5_1.JPG  nem6_1.JPG

Laikas gryname ore buvo praleistas nuostabiai! Už tai esame labai dėkingi Rytų Tradicijų Centro atstovams, kurie suorganizavo nuostabų pusdienį vaikams!

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt