Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Kūčių vakaras
   Kalėdos yra šilčiausia metų šventė, suburianti ir šildanti tarpusavio artumą. Tradiciškai vaikų globos namuose susirenkame prieš Kalėdas, kad ištartume vieni kitiems padėkos žodžius, atsiprašytume ir susitaikytume, linkėtume vieni kitiems gražių švenčių ir laimingų ateinančių metų.
    Gruodžio 20 d. pasveikinti Vaikų globos namų kolektyvo ir jų auklėtinių atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič ir Šalčininkų parapijos kunigas Renald Kučko. Į Šventę buvo pakviesti ir budintieji globotojai su vaikučiais.
    Susitikimo metu ypatingą atmosferą kūrė Vaikų globos namų auklėtinių atliekamos kalėdinės giesmės, trumpai pristatyta Kristaus gimimo istorijos improvizacija. Taip pat, kelias dainas mums paruošė buvusi vaikų globos namų auklėtinė Aliona Kevra, akomponiavo Irina Rodevič.
   Pasibaigus meninei programai direktorė Oksana Obločinska padėkojo visiems susirinkusiems, palinkėjo dosnių ateinančių metų, dvasinės stiprybės, meilės, gerumo, tikros laimės, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos.
    Šalčininkų parapijos kunigas Renald Kučko palaimino kalėdaičius ir pakvietė visus prie bendros maldos. Jam palaiminus kalėdaičius visi susirinkusieji linkėjo vieni kitiems darnos, santarvės ir laimę nešančių dovanų, vėliau bendravo prie vaišių stalo.
    Visi vaikai gavo nuo Kalėdų senelio dovanas!

op1_1_1.JPG op5_1.JPG
op_1_2.JPGop3_1.JPGop4_1.JPG
op6_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt