Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Kompetencijų ugdymas
    Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas projektą „SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS“ Nr. VP1-1.1-SADM-13-V-01-001, organizuoja mokymus Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovaujančiam personalui, socialiniams darbuotojams bei socialinių darbuotojų padėjėjams.
015 m. kovo 4-5 d. pagal šį projektą Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namuose vyko komandiniai mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams tema „Darbas su atveju (vaikų globos namų darbuotojams)“. Mokymų tikslas – suteikti pagrindinių žinių ir praktiškai pritaikomų įgūdžių apie darbą su atveju vaikų globos namuose, formuojant sisteminį požiūrį į atvejį. Mokymuose dalyvavo 16 Šalčininkų vaikų globos namų socialinių darbuotojų bei socialinio darbuotojo padėjėjų.
    Mokymų dalyviai, susipažinę, kaip dirbti su atveju, turės platesnį suvokimą apie galimybes organizuoti tęstinį ilgalaikį darbo su vaiku ir jo šeima procesą, kaip į šią veiklą įtraukti aplinką (tiek asmenis, tiek institucijas), numatyti tikslus, pasirinkti intervencijos būdus, įvertinti rezultatus - tai leis kokybiškiau teikti socialines paslaugas vaikams.
    Programoje buvo gausu praktinių užduočių, kurios leido geriau įsisąmoninti išgirstą teorinę medžiagą ir susieti ją su konkrečiu darbu globos namuose bei generalizuoti įgytus įgūdžius įvairiose situacijose.
P1011252_1_1.JPG P1011257_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt