Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

„Kalėdinės žaidynės 2021“

   Begalinis noras įveikti savo galimybių ribas ir nuoširdžios, nesuvaidintos emocijos – tai sportinio azarto ir komandinės dvasios rezultatas. Jau 10 metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų šventė, šiemet gruodžio 7 d. visus sukvietė į Vilnių „AVIA SOLUTIONS GROUP“ areną arba „JEEP“ areną.
   Š. m. gruodžio 7 dieną Šalčininkų rajono Šeimos ir vaiko gerovės centro vaikai sudalyvavo šioje įspūdingoje Sporto šventėje, kurios metu išbandė savo jėgas ir entuziazmą.  Sužaidė kvadratą ir sudalyvavo estafetėse. Taip pat susipažino su įvairaus pobūdžio papildoma veikla. Vaikams buvo paruošta fotobūdelė, kurioje galima buvo nusifotografuoti, taip pat vyko treniruotės su kovos menų klubu Kendo – Geležinis vilkas. Vaikai susipažino su gatvės gimnastikos komanda „Project Mayhem“, kuri parodė įvairiausius triukus. Piešimas ant veidų – taip pat buvo įdomioji veiklų dalis. Po rungtynių įvyko dainininko Vido Bareikio koncertas, kurio metu vaikai šoko ir dainavo.
   Renginys vaikams paliko labai didelį įspūdį, o renginio uždarymas vaikams buvo nepamirštamas. Žymūs krepšininkai broliai Lavrinovičiai įteikė dovanas ir padėkas. Tarp įvairių saldžių dovanų buvo bilietai į Vilniaus RYTO rungtynes, į kurias vaikai jau su mielu noru ruošiasi nuvykti katu su lydinčiais asmenimis!

zai2_1.jpg

zaid1_1.jpg

zai3_2.jpg« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt