Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Išvyka į Vilniaus apsk. Šalčininkų r. priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą
      Šalčininkų rajono savivaldybės Vaikų globos namų auklėtinai, lydimi suaugusiųjų, lankėsi Vilniaus apsk. Šalčininkų r. priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Išvykos metu norėjome sužinoti, kaip reikia elgtis gaisro metu,  kokiu telefonu reikia skambinti gaisro atveju, kaip tinkamai naudotis elektros prietaisais, siekėme susipažinti su ugniagesio profesija, jų naudojama įranga ir technika.
      Vyr. inspektoris Miroslav Davlidovič supažindino mus su gaisrininko profesija, parodė, kur gaisrininkai ilsisi, mokosi, pademonstravo specialią aprangą, papasakojo, kokius gelbėjimo darbus jie atlieka, t. y. gesina gaisrus ir gelbėja žmones, iš sudaužytų automobilių išlaisvina autoavarijų metu nukentėjusius asmenis, padeda gyventojams įvykus nelaimei buityje, talkina kitoms specialiosioms tarnyboms, gelbėja skęstančiuosius. Vėliau vaikai apžiūrėjo tarnybines mašinas, kiekvienas galėjo atsisėsti į mašiną ir įsivaizduoti esąs gelbėtoju.
     Į Vaikų globos namus vaikai grįžo kupini įspūdžių, dar ilgai kalbėjo apie sunkų ugniagesių darbą, suprato, kokie atsargūs turi būti su ugnimi ne tik namuose, bet ir gamtoje. Savo pamatytus reginius, labiausiai patikusius vaizdus bei kitus įspūdžius vaikai piešė. Ekskursija vaikams labai patiko bei paliko daugybę nepamirštamų prisiminimų.
     Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams už šiltą priėmimą ir įdomią ekskursiją.
gais1_1.JPG

gais2_1.JPG

gais3_1.JPG

gais4_1.JPG« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt