Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

Išvyka į Trakų Vokės dvaro sodybos rūmus
     Trakų Vokės dvaro sodybos rūmai – Lietuvos Kultūrinis Paveldas. Bendruomeninių vaikų globos namų vaikams pasitaikė labai didelė garbė, apsilankyti dvare ir apžiūrėti dvaro sodybos išpuoselėtą ir išlaikytą grožį. Tą galimybę suteikė Rytų Tradicijų centro atstovai – nuostabūs žmonės, kurie rūpinasi Mūsų vaikų pažintiniu pasauliu. Lapkričio 13 dieną Mūsų auklėtiniai, kartu su lydinčiais darbuotojais buvo pakviesti į įspūdingo grožio grafų Tiškevičių dvarą.
    Trakų Vokės dvaras – tai istorinis architektūros paminklas, turintis neogotikos, neoklasicizmo, eklektikos stiliaus elementų ir yra įsikūręs pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Trakų. Nuo XIX a. vidurio dvaras priklausė grafams Tiškevičiams, kurie pirko jį iš Trakų Maršalkos Liudviko Dombrovskio.
     Apie dvarą, Tiškevičių gyvenimą ir daug kitų įdomių dalykų vaikai sužinojo iš darbuotojos, dirbančios dvare. Ji pravedė nuostabią ekskursiją po didžiulius rūmus ir suruošė edukacinę pamokėlę vaikams, kurios metu vaikai sužinojo apie herbus, jų atsiradimą, vėliau kūrė savo sugalvotus herbus ir pristatinėjo darbelius.  

     Susipažino su to meto gyvenimu, įvairiais senoviniais daiktais ir kam jie buvo naudojami. Pasivaikščiojimas po dvaro sodybos kiemelius įkvėpė vaikus sužinoti dar daugiau apie istorinį paveldą.
Šeštadienio pusdienis vaikams praėjo labai produktyviai ir informacingai.
    Mes esame dėkingi Rytų Tradicijų Centrui, kuris suorganizavo nuostabią popietę vaikams!

dw3_1.jpg

dw4_2.jpg

dw5_1.jpg

dw2_1.jpg

« Atgal

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt