Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Draugystė nuo sporto iki dangaus
   Atsidavusių, ištikimų bei sumanių draugų turi Šalčininkų vaikų namų auklėtiniai.
   Jų atostogų nuotykiai gali ir turi sukelti ne tik pavydą, bet ir susižavėjimą. Didelio žmogiško gerumo bei širdies susižavėjimą.
   Š. m. kovo mėn. šeštą kartą Radomo mieste (Lenkija) vyko Kaziukų bėgimas. Šiemet buvo pasiektas rekordas – finišą pasiekė 641 asmuo. Radomo labdaros bėgimo metu buvo renkami pinigai Šalčininkų vaikų globos namų auklėtinių atostogų, vykusių nuo birželio 27 iki liepos 3 d., organizavimui Lenkijoje, kurių metų 16 Šalčininkų vaikų namų auklėtinių kartu su pedagogais leido atostogas pas savo draugus Lenkijoje.
   – Tiesiog nusprendėme padėti Šalčininkų vaikų namų auklėtiniams organizuoti vasaros poilsinę kelionę į Lenkiją. Visą surinktą sumą skirsime atostogų organizavimui Lenkijoje, - teigė š. m. kovo mėnesį žiniasklaidai mažųjų šalčininkiečių draugai iš Radomo miesto.
   Savo žodį ištesėjo Lenkijos karinio kontingento „Orlik“ lakūnai, kurie apsilankė pas savo mažuosius svečius. Apsilankymo data buvo pasirinkta neatsitiktinai – Vaikų dieną. Susitikimo, kurio iniciatoriumi buvo PKW „Orlik 4" vado plk. ltn. Lešek Blach, tikslas buvo būtiniausių poreikių, su kuriais susiduria šios įstaigos pedagogai bei globėjai, išsiaiškinimas. Laikas, praleistas Šalčininkų vaikų globos namuose taip pat buvo proga pabendrauti su mažaisiais, tokiu būdu sužinoti slapčiausius jų norus, papasakoti apie savo karo tarnybą bei pakviesti apsilankyti mūsų aviacijos bazėje Šiauliuose, - prisimena Lenkijos karinio kontingento „Orlik 4“ atstovas Gžegož Grabarčuk.
   Šios išvykos i Lenkiją iniciatorius, jau gerai mums pažįstamas lakūnas Kšištof Stobiecki, kartu su Gosciševo Mokyklos direktore Magdalena Ziminska organizavo visos poilsinės ir pažintinės savaitės veiklą.  Jie buvo visą laiką kartu su mumis ir stebėjo mūsų džiaugsmą.
   Poilsio metu mažieji šalčininkiečiai aplankė savo draugus Gosciševo pagrindinėje mokykloje, apsilankė Štumo mieste, kur susitiko su jo burmistru Lešeku Taboru, dalyvavo ekskursijoje po Sopoto, Gdansko, Malborko miestus, kurios metu gido vaidmenį atliko vienas iš Lenkijos karinio kontingento „Orlik“ pareigūnų. Turėjo laiką pasimaudyti šiltoje jūroje ir pasideginti.
 

P1011014_1_1.JPG P1010975.JPG

P1010914.JPG P1011226_1.JPG
P1011240_1.JPG P1011138_1.JPG
P1011040_1.JPG P1011277_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt