Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Dėkojame, kad mus aplankėte
     Lapkričio 22 d. pas mus viešėjo lietuvių rašytoja, poetė, aktorė dirbanti  Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre Birutė Marcinkevičiūtė –Mar, Vilniaus Jaunimo teatro ir kino aktorius Aleksas Kazanavičius, smuikininkas Sigitas Rubis bei poeto Roberto Danio motina Rūta Danienė.
    Savo susitikimą su vaikais rašytoja Birutė Marcinkevičiūtė –Mar pradėjo žodžiais ,,Viską reikia daryti iš širdies”. Svečiai pasakojo apie savo vaikystės svajones ir pomėgius, dalinosi kitomis savo nuostabiomis gyvenimo istorijomis ir išgyvenimais.
    Birutė Marcinkevičiūtė –Mar pristatė savo pirmąją knygą vaikams ,,Marija ir Pūkelis“, kurioje pasakojama apie maža mergaitę ir jos nepaprastą draugą angelėlį vardu Pūkelis. Skaitė ištraukas iš knygos. Kartu su aktoriu Aleksu Kazanavičiumi įgarsino ir vaikų rašytojo Vytauto V. Lansbergio vaikams parašytos knygos „Arklio Dominyko meilė“ ištraukas. Įdomius skaitymus papildė smuiku atliktos kompozicijos.
Dėkojame svečiams už jaukią, nuoširdžią ir atvirą atmosferą bei padovanotas knygas; tarp jų poeto Roberto Danio poezijos rinkinį „Būsiu paukštis“.

SDC10194_1_1.JPG

 

SDC10192_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt