Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

„Būkime kartu 2015“
   2015 m. gegužės 23 d. mūsų vaikai dalyvavo Italijos ambasados organizuotame renginyje „Būkime kartu 2015“. 13 auklėtinių grupė smagiai praleido visą dieną gryname ore. Atvykę ir pasipuošę organizatorių paruoštais marškinėliais, kibome į pažintinę veiklą.
   Vaizdingoje sostinės pašonėje, Nemenčinės pušynuose įsikūrusiame poilsio centre „Viva Green Resort“ vykęs vienas didžiausių kasmetinių paramos renginių siekia atkreipti dėmesį į vaikus, kuriems trūksta bendravimo su suaugusiaisiais, jų palaikymo ir paskatinimo bei nematerialios paramos. Užsienio diplomatai, verslo organizacijos, valstybinės institucijos buvo kviečiami prisijungti prie savanorystės, taip pat bendrauti ir linksmintis su vaikais.
   Vaikai susipažino su NATO oro policijos misiją atliekančiais Italijos kariais, pasimatavo naikintuve dėvimą uniformą bei nusifotografavo prisiminimui. Vaikai taip pat galėjo iš arčiau apžiūrėti gaisrininkų bei policijos patrulių automobilius, pasėdėti už vairo. Renginyje auklėtinai taip pat smagiai stebėjo Lietuvos muitinės dresuotų šunų pasirodymą. Atėjus pietų metui renginio dalyviai galėjo vaišintis tradiciniu Italijos patiekalu – pica, taip pat kitomis šventės vaišėmis.
   Skambant italų grupės koncertui vaikai vaišinosi ledais. O po koncerto smagiai su kitais renginio dalyviais leido laiką futbolo, tinklinio aikštelėje. Jauniausiai mūsų grupės dalyvei labiausiai patiko beisbolas.
   Italijos ambasadorius Lietuvoje Stefano Taliani de Marchio pažymėjo, kad bet kurios šalies vaikai yra didžiulis turtas, o tokia iniciatyva Lietuvoje leidžia prisidėti prie jų gerovės.
   Už dalyvavimą renginio organizatoriai įteikė kiekvienam vaikui po vardinį dalyvio diplomą su visų šventės dalyvių nuotrauka , šokolado bei smulkią dovanėlę.
P5231281_1.JPG
P5231245_1.JPG

« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt