Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

Atvirų durų diena
     Kaip ir kasmet prieš Kalėdas gruodžio 7 d. Šalčininkų vaikų globos namai atvėrė savo duris draugams, rėmėjams ir visiems tiems, kas nėra abejingas vaikų, likusių be tėvų meilės, likimui.
     Ankštoje įstaigos salėje susirinko daug svečių, tarp jų Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Boleslav Daškevič, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, verslininkai Tadeuš Romanovski, Ježy Obločinski, Šalčininkų rajono kūno kultūros draugijos „Sokol“ jaunimas, vaikų darželių vedėjos, mokyklų ir bendruomenių, Eišiškių mst. „Karito” atstovai bei kiti. Susirinkusiuosius sveikino Vaikų globos namų direktorė Oksana Obločinska, kuri trumpai pristatė įstaigą, padėkojo visiems atvykusiesiems už suteikiamą paramą.
Vaikų globos auklėtiniai linksmino susirinkusiuosius savo dainomis, šokiais, vaidybinėmis scenelėmis bei eilėraščiais. Kiekvienas turėjo galimybę įsigyti Vaikų globos namų vaikų ir jaunimo darytų kalėdinių atvirukų ir pasivaišinti naminiais pyragais ir tortais!
     Bendravimas su vaikais prie arbatos puodelio ir jų kambariuose tęsėsi iki vėlyvo vakaro.

SDC10300_1.JPG SDC10356_1.JPG

SDC10308_1.JPG SDC10287_1.JPG

SDC10294_1.JPG SDC10330_1.JPG


« Atgal

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt