Šalčininkų Vaikų Globos Namai

Naujienos

2010.11.15

Lapkričio 14 d. vaikai priėmė kvietimą nuvykti į lėlių teatro „Baj Pomorski“

Plačiau>>
2010.11.10

Nuo šių metų lapkričio mėnesio Šalčininkų vaikų globos namai ir Lietuvos tūkstantmečio gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl baseino lankymo.

Plačiau>>
2010.10.15

Tai buvo didžiulė, kupina jausmų šventė. Spalio 15 dieną Šalčininkų vaikų globos namai minėjo savo 15 metų jubiliejų, į kurį atvyko daug svečių ir Vaikų globos namų draugų.

Plačiau>>
2010.09.01

Vasaros atostogos vaikams – pats smagiausias metų laikas... Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namų administracija kasmet stengiasi, kad globotiniai vasaros atostogas leistų smagiai, įdomiai, saugiai bei prasmingai.

Plačiau>>
2010.06.18

Jau beveik dešimt metų Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namus pasiekia labdaros siuntos iš Hamburgo. Kaip ir kiekvienais metais, vaikai sulaukė drabužių, valymo priemonių, mokyklos reikmenų, maisto produktų, kurie visą savaitę buvo renkami vienoje iš Hamburgo bažnyčių. Parapijos nariai, paskatinti šios akcijos organizatoriaus Piotro Mazuro, noriai ruošė paramos siuntą Šalčininkų vaikų globos namų auklėtiniams. Piotr Mazur, kilęs iš Olštyno (Lenkija), o dabar gyvenantis Hamburge, anksčiau nė karto nebuvo Lietuvoje, išgirdęs apie Šalčininkų vaikų globos namus nusprendė surengti eilę labdaros akcijų tam, kad padėtų likimo nuskriaustiems vaikams.

Plačiau>>
2010.06.04

Gegužės 29 d. šeštadienio popietę „Plytinės” kartodrome Vilniuje vyko šalies vaikų globos namų auklėtinių kartingo turnyras, kuriame jie varžėsi dėl šio renginio iniciatoriaus signataro Egidijaus Bičkausko įsteigtų taurių ir įsimenančių prizų. Varžybas organizavo VšĮ „Plytinės kartodromas”.

Plačiau>>
2010.04.11

Sveiki atvykę į Šalčininkų rajono savivaldybės Vaikų globos namų tinklalapį!

Plačiau>>

  

Nuorodos

www.salcininkai.lt
www.socmin.lt
www.ivaikinimas.lt
www.mususeima.lt
www.pagalbavaikams.lt
www.smm.lt

Šalčininkų rajono vaikų globos namai / Šalčininkų km., LT-17121, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt