Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

Naujienos

2010.09.01

Vasaros atostogos vaikams – pats smagiausias metų laikas... Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namų administracija kasmet stengiasi, kad globotiniai vasaros atostogas leistų smagiai, įdomiai, saugiai bei prasmingai.

Plačiau>>
2010.06.18

Jau beveik dešimt metų Šalčininkų rajono savivaldybės vaikų globos namus pasiekia labdaros siuntos iš Hamburgo. Kaip ir kiekvienais metais, vaikai sulaukė drabužių, valymo priemonių, mokyklos reikmenų, maisto produktų, kurie visą savaitę buvo renkami vienoje iš Hamburgo bažnyčių. Parapijos nariai, paskatinti šios akcijos organizatoriaus Piotro Mazuro, noriai ruošė paramos siuntą Šalčininkų vaikų globos namų auklėtiniams. Piotr Mazur, kilęs iš Olštyno (Lenkija), o dabar gyvenantis Hamburge, anksčiau nė karto nebuvo Lietuvoje, išgirdęs apie Šalčininkų vaikų globos namus nusprendė surengti eilę labdaros akcijų tam, kad padėtų likimo nuskriaustiems vaikams.

Plačiau>>
2010.06.04

Gegužės 29 d. šeštadienio popietę „Plytinės” kartodrome Vilniuje vyko šalies vaikų globos namų auklėtinių kartingo turnyras, kuriame jie varžėsi dėl šio renginio iniciatoriaus signataro Egidijaus Bičkausko įsteigtų taurių ir įsimenančių prizų. Varžybas organizavo VšĮ „Plytinės kartodromas”.

Plačiau>>
2010.04.11

Sveiki atvykę į Šalčininkų rajono savivaldybės Vaikų globos namų tinklalapį!

Plačiau>>

  

Nuorodos

www.salcininkai.lt
www.socmin.lt
www.ivaikinimas.lt
www.mususeima.lt
www.pagalbavaikams.lt
www.smm.lt

Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centras / Bažnyčios g. 25, Šalčininkai LT-17122, Šalčininkų rajonas
Svetainės dizainas: www.rkovzan.roxer.com
Svetainės palaikymas: www.etanetas.lt